Katatóg klubového oblečenia

Vážení turisti

    Výkonný výbor Klubu slovenských turistov Košeca, sa po niekoľkých rokoch opäť rozhodol, aj po vypočutí hlasov konkrétnych členov, navrhnúť novú, modernú a v neposlednom rade najme praktickú kolekciu, tentokrát kvalitného funkčného oblečenia určeného pre nie len turistické, ale aj všetky aktivity, ktoré sú spojené s podávaním fyzického výkonu vo vonkajších podmienkach.

     Kolekcia nového klubového oblečenia, ktorej integrálnou súčasťou je aj nový kolorovaný znak nášho klubu (umiestnený na ľavej strane hrudníka),sa skladá s 3 druhou šatstva (funkčné tričko s krátkym rukávom, flisová  mikina a vesta z flisu) a je možné si ho vybrať v 2 farebný variantoch (červená a kráľovská modrá), samozrejme v zodpovedajúcej veľkosti.

      Po starostlivom a dôkladnom uvážení, sme sa rozhodli na vybraný tovar v rámci nového klubového oblečenia, každému nášmu členovi, poskytnúť dotáciu vo výške 10 eur, ktorú si môžete uplatniť buď ako zľavu (v prípade objednávky mikiny, vesty prípadne celého setu), alebo získania trička s krátkym rukávom, ktorého hodnota zodpovedá výške nami poskytovaného príspevku.(tričko bez doplatku).

 

Pánske funkčné tričko :

Pánske funkčné sublimačné tričko s krátkym rukávom, ktoré je vhodné na turistiku, šport, ale aj bežné nosenie.

Tričko, ktoré je vyrobené zo 100 percentného polyestera a jeho hrúbka dosahuje 150 g/m2 , disponuje funkciou rýchleho schnutia (Quick dry).

Tabuľka veľkostí pre panské funkčné tričko:

 

 

Dámske funkčné tričko :

Obľúbené dámske tričko s krátkym rukávom, ktoré je vyrobené z hladkého strečového rýchloschnúceho materiálu.

 Má priliehavý strih tvarovaný bočnými švami a je ideálne na šport i pohybové aktivity a materiál produktu je tvorený z 95 % mikropolyesterom a z 5 % elastánom. Môže sa prať na teplote 30 °C.

 

 

Pánska flisová mikina:

Pánska kvalitná flisová bunda klasického strihu s dvoma vreckami a s možnosťou stiahnutia spodného lemu elastickou šnúrkou.

Hrúbka tejto bundy dosahuje až 280 g/m2 a opať je vyrobená zo 100 % PES v flisovej forme

 

Tabuľka veľkostí určená pre panskú flisovú mikinu:

 

 

Dámska flisová mikina:

Kvalitná dámská fleeceová bunda klasického strihu s dvoma vreckami a s možnosťou stiahnutia spodného lemu elastickou šnúrkou.

Hrúbka tejto bundy dosahuje až 280 g/m2 a opať je vyrobená zo 100 % PES vo flisovej podobe.

 

 

Univerzálna (unisex) vesta:

Praktická unisexová flisová vesta, ktorá je vyrobená zo 100 % polyesteru.

Mikina má zapínanie na zips, 2 predné a 1 náprsné vrecko na zips, stojačik s krytkou pre ochranu brady, dekoratívne prešitie goliera, prieramkov a spodného lemu a antipilingovú úpravu vonkajšej strany materiálu.

 

 

 


Objednávací formulár (Prosím vyplňte len špecifikáciu položky o ktorú máte záujem)

 

Mám záujem uplatniť si dotáciu na nákup klubového oblečenia ponúkanú KST Košeca.